.

Všetky naše zdravotné problémy vychádzajú z jednej jedinej príčiny, ktorou je trávenie. Nesprávne stravovanie, kvalita surovín, ktoré konzumujeme, tak ako aj stres zanechávajú na našich tráviacich organoch stopu, ktorá sa skôr či neskôr prejaví na našom zdraví. Verte alebo neverte, za reumov, osteoporózou, dnou, oslabenou imunitou, častým prechladnutím, cukrovkou, rakovinou, a mnoho ďalšími ochoreniami je práve poškodené tráviace ústrojenstvo. Preto kľúčovým aspektom k lepšiemu zdraviu je práve očista a regenerácia nášho tráviaceho traktu. Prinášame Vám niekoľko základných receptov, ktoré Vám pomôžu obnoviť pôvodnú funkciu Vášho tráviaceho ústrojenstva.

Recept, ktorý Vám zabezpečí detoxikáciu Vášho tela, jednotlivých orgánov, navrátenie chýbajúcej energie a regenerácie buniek:

Večer pred spaním nalejeme do hrnca 1 liter studenej vody (ideálne nie chlórovaná). Pridáme 10 gramov Čagy. Zamiešame v smere hodinových ručičiek. Vložíme do chladničky na noc a necháme lúhovať pri teplote 4-6 C. Ráno vyberieme z chladničky a privedieme k bodu varu. Nevaríme. Necháme vychladnúť na cca 40 C. Takto pripravený čaj pijeme 3-6 krát denne po 1-2 dcl dávkach ideálne pravidelne každé dve hodiny.

.

Synergický efekt dosiahneme tým, že do každej šálky čaju, pridáme malú kávovú lyžičku Spiruliny Vulcanico.

Vychutnávame každý dúšok, ktorý necháme pôsobiť v ústach cca 10-30 sekúnd predtým, ako prehltneme. Nápoj nezachladzujeme. Ak nám to podmienky dovoľujú, udržiavame v termoske pri teplote okolo 40 C. Môžeme prichutiť medom a/alebo citrónom.

Odporúčaná dĺžka užívania: Pre dosiahnutie trvalého efektu užívame 2-3 mesiace. Mesiac pauza. V prípade potreby opakujeme celý cyklus ešte raz.

Recept, ktorý Vám zabezpečí úpravu trávenia a odstránenie tráviacich problémov:

Postupujeme ako v bode jedna. Kúru však doplníme o homeopatický liek Gastrocynesine od spoločnosti Boiron, ktorý používame podľa príbalového letáku.

Odporúčaná dĺžka užívania: Pre dosiahnutie trvalého efektu užívame 2-3 mesiace. Mesiac pauza. V prípade potreby opakujeme celý cyklus ešte raz.

Recept pre zdravé kosti, proti osteroporóze, osteoartritíde:

Postupujeme ako v bode jedna. Kúru však doplníme o homeopatický liek Osteocynesine od spoločnosti Boiron, ktorý používame podľa príbalového letáku.

.

.
Odporúčaná dĺžka užívania: Pre dosiahnutie trvalého efektu užívame 2-3 mesiace. Mesiac pauza. V prípade potreby opakujeme celý cyklus ešte raz.

.

Záver

O úprave Ph krvi vďaka užívaniu Spiruliny Vulcanico písali TU.

O úžasných prínosoch spojených s pitím čaju z Čagy sme písali TU.