Dr. Buzgi

“Zdravý životný štýl vraj v budúcnosti vytvorí vyšší obrat ako telekomunikačný, automobilový aj IT priemysel”

Podobné titulky začali okolo roku 2012  zaplavovať internet. Mnoho ľudí sa preto rozhodlo podnikať v tejto sfére a Slovensko následne začalo zaplavovať stále viac a viac doplnkov výživy, častokrát však pochybnej kvality.

Dr.Buzgi je značka, ktorá v tomto svete podvodných a bezcenných produktov ponúka garanciu vysokej kvality. Naše hlavné produktové zameranie je zdravie. Produkty nevyberáme iba na Slovensku, hľadáme po celom svete, tak aby sme dokázali poskytnúť najvyššiu možnú kvalitu aj pre náš trh.

.

.

Spirulina Vulcanico

Ako náš prvý produkt na trh uvádzame výmimočnú spirulinu vulcanico. Spirulina je považovaná za na živiny najbohatšiu dostupnú SUPERPOTRAVINU na svete. Jedná sa o čisto prírodný produkt, ktorý je bohatý na dobre vstrebávateľné bielkoviny, chlorofyl, antioxidanty a takmer všetky nevyhnutné vitamíny a minerály.
.
.
.

Detoxikátor

Nový Detoxikátor druhej generácie je ešte účinnejšou verziou špeciálnej zmesi bylín stimulujúcich činnosť detoxikačných mechanizmov. Čistí, detoxikuje a harmonizuje črevá, pečeň, žalúdok, slezinu, pankreas a žlčník.

Prispieva tak k úprave trávenia, zlepšuje chuť do jedla a revitalizuje telo. Čistý tráviaci trakt je základným predpokladom zdravého ľudského organizmu. Zmes pôsobí protizápalovo, antibakteriálne a pri prevencii rakoviny.